PPC (Pay Per Click)

PPC (pay per click) ir ideāls reklāmas risinājums, kuru mēs katrs pamanām ikdienā izmantojot internetu. PPC pamatā ir reklāmas baneri, kas parādās dažādās mājas lapās un sociālajos tīklos, kur reklāmas banera īpašnieks maksā tikai par veiktajiem lapu apmeklētāju klikšķiem.

Pay Per Click sociālajos tīklos

Dažādi sociālie tīkli (piemēram – Facebook, Draugiem, Twitter, LinkedIn, Instagram u.c), piedāvā PPC baneru reklāmas, kas atsaucās uz reklāmas banera īpašnieka reklāmu.

Reklāma YouTube

YouTube ir viena no galvenajām video skatīšanas platformām internetā, tāpēc reklāma YouTube ir ideāls variants. YouTube piedāvā iespēju norādīt cenu par reklāmas skatījumu, plānot budžetu, atlasīt attiecīgas vecuma grupas un daudz ko citu. Izmantojot visas šīs funkcijas, iespējams panākt lielāku klientu pieplūdumu.

Google AdWords

Ļoti populārs un efektīvs PPC reklāmas veids ir Google AdWords. Šeit iespējams organizēt reklāmas kampaņas, kas balstās uz atslēgvārdiem. Veicot meklēšanu Google, parasti pirmie rezultāti ir apmaksātā PPC reklāma. Izanalizējot piedāvātos pakalpojumus un norādot pareizos atslēgvārdus, iespējams efektīvi piesaistīt klientus un PPC reklāmu izmantot ar maksimālu atdevi.
Ja Jums ir radušies kādi jautājumi un nepieciešama konsultācija, droši zvaniet vai rakstiet. Esam gatavi palīdzēt.
pay per click