Logo izveide

Spēcīgs, vizuāli pievilcīgs un klientam saprotams logo un vizuālais stils veicina atpazīstamību, kā arī esošie un potenciālie klienti uzņēmumu spēj vieglāk atcerēties un ieteikt citiem.

Logotipa izstrādes process

Logo izveide - pirmais solis

Izstrādāsim pirmo logo variantu 5 dienu laikā

Sāksim ar 30 minūšu sarunu par uzņēmuma darbību, konkurences priekšrocībām, vērtībām un uzņēmuma mērķauditoriju. Pārējo, droši, atstājiet mūsu ziņā!

Logo izveide - otrais solis

Izvēlētā logo virziena gala noslīpēšana un saskaņošana

5 dienu laikā, pēc jūsu komentāriem un vajadzībām, atstrādāsim izvēlēto logo virzienu profesionālā logotipa gala versijā un nodosim to apstiprināšanai.

Logo izveide - trešais solis

Gala materiālu piegāde

Saņemiet pabeigtu logotipu, vektoru un attēlu formātā, ko tālāk jau varēsiet integrēt visos nepieciešamajos, drukātajos, digitālajos un citos radošajos materiālos pēc vajadzības!

Kas ir logo un kāpēc uzņēmumam tas ir nepieciešams?

Logo ir svarīgs zīmola vizuālās identitātes pamats, kas piesaista uzmanību, rada pirmo iespaidu un veicina zīmola atpazīstamību esošo un potenciālo klientu vidū.

Daži labi piemēri no Latvijā un pasaulē slavenākajiem logotipiem:

Spēcīgs, vizuāli pievilcīgs un klientam saprotams logo un vizuālais stils veicina atpazīstamību, kā arī esošie un potenciālie klienti, pateicoties labam logotipam, uzņēmumu spēj vieglāk atcerēties un ieteikt to citiem.

5 ieguvumi no investīcijas uzņēmuma stilā

Media Guru - atpazīstamība

Atpazīstamība

Logo un saskaņoti grafiskie elementi nodrošina konsekventu zīmola identitāti visās platformās (piemēram, mājaslapa, sociālo mediju profili, utt.), veicinot atpazīstamību un vizuālu veidu kā uzņēmumu atcerēties.

Media Guru - profesionalitāte

Profesionalitāte

Logo bieži ir pirmais elements, ko potenciālais klients redz. Profesionāli izstrādāts logo un grafiskais stils rada pozitīvu pirmo iespaidu un liecina par uzņēmuma kompetenci un veicina uzticamību.

Media Guru - komunikācija

Komunikācija

Pievilcīgs dizains var piesaistīt un noturēt klientu uzmanību, palielinot iesaisti mārketinga materiālos. Grafiskie elementi efektīvi nodod zīmola vēstījumu neizmantojot vārdus - krāsa, formas, fonti, kas veicina konkrētas noskaņas radīšanu.

Media Guru - konkurētspēja

Konkurētspēja

Unikāls logo un vizuālais stils palīdz uzņēmumiem atšķirties un izcelties konkurentu vidū. Efektīgs grafiskais dizains var izraisīt emocijas un veidot saikni ar mērķauditoriju, veicinot zīmola lojalitāti.

Media Guru - ekonomija

Ekonomija

Labi organizēts vizuālo mareriālu ietvars samazina laiku un resursus, kas nepieciešami jaunu materiālu radīšanai, tādējādi ļaujot optimizēt mārketinga izdevumus.

Cik maksā logo izstrāde?

Norādi savu e-pastu un mēs Tev nosūtīsim standarta logo izstrādes cenas piedāvājumu

Zīmola spēks

 Šaubies vai Tev tas ir nepieciešams?

  Piesakies bezmaksas konsultācijai!

No kā sastāv uzņēmuma vizuālā identitāte?

  • Logo izmantošana
  • Krāsas un to pielietojums
  • Tipogrāfija jeb tekstu fonti
  • Pareiza logo izmantošana
  • Grafiskie elementi
  • Sociālo mediju profilu bildes
  • Sociālo mediju vizuālās vadlīnijas
  • Reklāmas baneri

Papildus iespējas!

Kad vēlamais logo ir izveidots, to jāliek lietā attīstot produkta, pakalpojuma, zīmola vizuālo jeb korporatīvo identitāti. Lai veiksmīgi uzrunātu klientus, jaunizveidotais logotips jāintegrē stila grāmatā, reklāmas materiālos, sociālo tīklu profilos un jūsu mājas lapā. Arī šajos tālākajos soļos mēs Jums varam palīdzēt!

Stila grāmata

Stila grāmata

Zīmola stila grāmata ir uzņēmuma korporatīvā identitāte, kas palīdz ne tikai satura veidotājiem, bet arī pašam uzņēmumam sniegt auditorijai kvalitatīvu un vizuāli nepārprotamu vēstījumu, kas atšķirās no konkurentiem.

Reklāmas materiāli

Reklāmas materiāli

Lai komunicētu ar potenciālajiem un esošajiem klientiem, iespējams izmantot dažādus reklāmas formātus: drukātā reklāma, vides reklāma, digitālā reklāma, sociālie mediji un citus.

Mājas lapa

Mājaslapu izstrāde

Mājaslapa ir ik viena uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa. Tā ir uzņēmuma seja internetā, kas rada priekšstatu par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem.

Biežāk uzdotie jautājumi par logotipa izveidi

Kāpēc?

Grafiskais dizains

Grafiskais dizains ir kas tāds, ar ko sastopamies ikdienā gandrīz visur, kur paskatāmies. Uz katra soļa mūs sagaida grafiskā dizaina produkts - ieskatoties avīzē, internetā, skatoties televīziju, dodoties iepirkties, visur, pat ieejot virtuvē un paskatoties ledusskapī, visiem produktiem ir savs iepakojuma noformējums, kas arī ir grafiskais dizains. 

Mēs veidojam mūsdienīgu un oriģinālu dizainu, pildot klientu vēlmes un cenšoties sasniegt maksimālu rezultātu. Nedaudz zemāk variet apskatīt mūsu piedāvātos grafiskā dizaina pakalpojumus.

Uzziniet projekta izveides cenu jau tagad

Aizpildot kontaktu formu, norādiet kāds ir grafiskā dizaina produkts kuru vēlaties un Jūsu aptuvenā vīzija. No šīs informācijas, izveidosim Jums cenu piedāvājumu.

Piedāvājam

Grafiskā identitāte

Grafisko identitāti varētu arī nosaukt par uzņēmuma seju, to kā uzņēmums tiks atpazīts. Šeit ietilpst - Logo, drukas materiāli (vizītkartes, bukleti, flajeri u.c.), mājas lapa, mājas lapas adaptīvais dizains, stila grāmata. Izstrādājot grafisko identitāti, noslēguma procesā tiek izveidota arī stila grāmata. Stila grāmata sevī ietver vadlīnijas kā piemēram fontus, krāsas, logo, veidlapas, reklāmas materiālu sagataves u.c.

Drukas materiālu dizains

Sākot no vizītkartes, beidzot ar etiķetēm un bukletiem. Izveidosim un izplānosim drukas materiāla dizainu un veiksim arī nepieciešamos maketēšanas darbus, lai dizains būtu gatavs drukāšanai.

Digitālās vides dizaina risinājumi

Dažādi risinājumi digitālās vides elementu dizainam - baneriem, mobilajām aplikācijām, web aplikācijām, mājas lapām u.c. Veiksim nepieciešamos plānošanas darbus, veiksmīgai projekta īstenošanai.

Spec dizaina risinājumi

Varam veikt arī specifiskus, nestandarta pasūtījumus kā piemēram grāmatu vāki, plakāti, skatlogu noformējumi, auto noformējums u.c. Iepriekš izstrādājot koncepciju, projektu veiksim ar maksimālu atdevi. Veiksim arī visus nepieciešamos pētijumus, lai dizains būtu saistošs, mūsdienīgs un aktuāls arī pēc ilgāka laika.