Mājaslapu izstrāde

Palīdzēsim sākot ar mājaslapas saturu, dizainu un izstrādi līdz publicēšanai un ikdienas uzturēšanai, lai Tu vari koncentrēties uz savu pamatdarbību.

  Īsi termiņi

  Pieejamas cenas   

  Kvalitatīvs izpildījums

Viss sākas ar sarunu!

Aizpildi formu un mēs ar Tevi sazināsimies:

Vai piezvaniet pa tālruni: 

  256 00 777

Mājaslapu iedalījums pēc uzdevuma.
Kurš atbilst Tev?

Uzņēmuma vizītkarte

Vizītkartes mājaslapa sniedz informāciju par uzņēmuma darbību, piesaistot klientus un sadarbības partnerus.

Klientu piesaiste

Klientu piesaistes mājaslapa palīdzēs nodrošināt veiksmīgu pārdošanu un strādās kā lielisks klientu piesaistes rīks.

Pārdošana

Pārdošanas mājaslapas iepazīstina potenciālo klientu ar produktiem vai pakalpojumiem un palīdz lēmuma pieņemšanas procesā.

Informatīva mājaslapa

Mērķis atvieglot klientu apkalpošanu publicējot informāciju internetā.

Portfolio mājaslapa

Veids, kā vizuāli pievilcīgā veidā (foto vai video atspoguļojumā)

parādīt potenciālajam klientam uzņēmuma paveiktos darbus.

Darbinieku piesaiste

Mājaslapa darbinieku piesaistei palīdzēs efektīvai personāla atlasei un darba devēja tēla veidošanai.

Nezini kādai jābūt mājaslapai?

Tas ir normāli. Noskaidrosim Tavus mērķus un, atbilstoši tiem izveidosim mājaslapu no idejas līdz tehniskajam risinājumam.

Mājaslapa vienmēr aktuāla!

Nodrošina nepārtrauktu un sasniedzamu uzturēšanas servisu - satura maiņu, labošanu, uzlabošanu, lai Jūsu mājaslapas vienmēr ir aktuāla!

Vajadzēja jau vakar?

Strādājot ar lielu apjomu, esam izveidojuši procesu, kurā ātri nosakām būtisko un, izmantojot speciālas sistēmas, mājaslapu varam publicēt pat pāris dienu laikā.

izskatīsies mājaslapa?

Fokusējamies, lai mājaslapas dizains palīdz sasniegt biznesa mērķi, un atbilstoši tam mēs vai nu individualizējam vai standartizējam vizuālo izskatu.

Kvalitātes kontrole

Veicam kvalitātes pārbaudi, kurā ietilpst vairāk nekā 50 kritēriju, piemēram, ātrdarbība, draudzīgums lietotājiem un meklētājprogrammām (SEO), vizuālie defekti, teksta kvalitāte un citi.

Mājaslapas analītika

Apkopojam statistiku un mērām mājaslapas veiktspēju un informējam jūs par rezultātiem. Tādējādi ir iespējams saprast, kā mājaslapa strādā un ko nepieciešams uzlabot.

  Iegūsti reālus ieteikumus 150 euro vērtībā bez maksas

  Piesakies bezmaksas konsultācijai!

  Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Vai piezvaniet pa tālruni:
  256 00 777

Cik maksā mājaslapa un kāpēc?

1.

Mājaslapas cena atkarīga no mājaslapas mērķa: vizītkarte, klientu piesaiste, pārdošana internetē, informātīva mājaslapa, portfolio mājaslapa, darbinieku piesaistes mājaslapa.

2.

Tāpat laika gaitā ir pierādījies, ka mājaslapas sadaļu/atvērumu skaits ir būtiskākais faktors, kas nosaka to, cik darbietilpīga ir gan mājaslapas izstrāde, gan uzturēšana.

3.

Tāpēc sagatavojot piedāvājumu, mēs ņemam vērā gan mērķi, gan sadaļu skaitu, lai noteiktu mājaslapas izstrādes un nepieciešamā servisa apjoma izmaksas.

Mājaslapu izstrāde

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana – mēs parūpēsimies par visu. Katram uzņēmuma ir nepieciešama savas mājas arī internetā. Mājaslapas izveide ir vienkārša un patīkama, ja Jūs zināt, kā to paveikt. Mēs zinām, kā to paveikt, tāpēc piedāvājam pilna servisa mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojumu – sākot no konsultācijas līdz ikdienas uzturēšanai!

Kāpēc?

Mājaslapa - viens no veidiem, kā efektīvi iepazīstināt auditoriju ar uzņēmuma produktiem/pakalpojumiem apkopotā veidā. Ar dažādiem dizaina risinājumiem, spēsim izveidot mājaslapu, kas efektīvi strādās uzņēmuma labā. Specializējamies mazo un vidējo uzņēmumu mājaslapu izstrādē, taču nebaidamies no izaicinājumiem un ar individuālu pieeju strādājam ar katra jaunā klienta vēlmju īstenošanu.

Kāpēc?

Mājaslapa ir ik viena uzņēmuma neatņema sastāvdaļa. Tā ir uzņēmuma seja internetā, kas rada priekšstatu par uzņēmumu.

Katrs mūsdienīgs potenciālais klients sākotnēji informāciju par sev interesejošo pakalpojumu meklē internetā, tāpēc mājas lapa strādā kā 24/7 reklāma, kas uzņēmumam un tā piedāvātajiem pakalpojumiem rada pieprasījumu.

Mājas lapas tiek veidotas jau vairāk nekā divdesmit gadu un neskatoties uz šīs nozares straujo attīstību internetā ir neskaitāmas uzņēmumu mājas lapas, kas uzņēmuma potenciālos klientus aizbiedē jau pēc dažu sekunžu ieskatīšanās mājas lapā.
Tā kā atrodamies kustīgā laikmetā, nepieciešams arī padomāt par to un rast iespēju pārnest savu mājas lapu uz portatīvām iericēm kā piemēram planšetes un mobilie telefonu.

Veicot visas nepieciešamās darbības, mājas lapa var kalpot kā milzīgs palīgs un rīks jaunu klientu piesaistē, uzņēmuma reklamēšanā un produktu tirdzniecībā.

Process

Projekta koncepcijas izstrāde

Kad izpētīts klients, viņa piedāvātie pakalpojumi un noskaidroti klienta mērķi veidojot mājas lapu, darbs pie mājas lapas dizaina var sākties.

Lapas koncepcija ir vadlīnijas, kas tiek veidotas, lai mājas lapas dizaina būtu daudz organiskāks.

Šīs vadlīnijas sevī iekļauj - satura izkārtojumu, satura daudzumu, ideju un nozīmi mājas lapas dizainam u.c.

Pie koncepcijas izstrādes lielā mērā arī iesaistās pats klients sniedzot informāciju par savu ideju.

Kad visa vajadzīgā informācija ir iegūta, var tapt mājas lapa.

Mājas lapas adaptīvā dizaina izstrāde

Dizains mājas lapas veidošanā nav tikai skaistas un acij tīkamas krāsas, fonti un attēli. Veidojot mājas lapu dizains sevī ietver daudz ko vairāk.

Kā jau minējām iepriekš, atrodamies kustīgā laikmetā, kas nozīme to, ka veidojot mājas lapu, ar dizaina palīdzibu ir jārod iespēja mājas lapu parādīt arī uz mobilajām un portatīvajām ierīcēm kā piemēram planšetes un mobilie telefoni.

Mājas lapas dizains tiek veidots balstoties uz izstrādāta mājas lapas koncepta, kas nosaka vadlīnijas katrai lapas detaļai un sadaļai.

Veidojot lapas balstamies uz - aktualitātēm tirgū, mājas lapas lietojamību, brīvajiem un tukšajiem laukiem, teksta fontiem, izmēriem un krāsām u.c.

Tā kā labs dizains kalpo lapas paredzētajam mērķim vairakus gadus, strādājam pie dizaina ar maksimālu atdevi.

Lapas HTML un CSS izstrāde

HTML un CSS ir mājas lapas rāmis, kas veido pašu lapas dizainu. Ar šo divu elementu palīdzību tiek veidots mājas lapas izkārtojums un izskats.

Tas cik labi ir ieveidots mājas lapas rāmis ir arī viens no galvenajiem fakoriem kas ietekmē lapas darbības ātrumu.
Mūsu veidotais mājas lapas rāmis ir adaptīvs, kas liek lapai pielāgoties ekrāna izmēriem un ļauj to apskatīt arī mobilajās ierīcēs.

HTML un CSS kodu nebalstām uz tabulām, kā tas nereti tiek darīts dažādos bezmaksas mājas lapu būvniecības rīkos. Balstot lapu uz tabulām, tas apgrūtina lapas redzamību meklētājprogrammās kā piemēram Google, Yahoo un Bing.

MājasLapas programmēšana

Mājas lapas programmēšanas daļā, mājas lapā tiek ieviestas visas vēlamās funkcionalitātes detaļas.

Tiek izveidota datu bāze, kas sevī uzglabā visu lapā esošo informāciju un majās lapai piesaistām ērti lietojamu administratora paneli.

Administratora panelis lapas administratoram sniedz iespēju labot mājas lapā visu esošo informāciju, kas ir milzīgs pluss uzņēmumiem, kas nepārtraukti vēlas atjaunot savu informāciju.

Programmēšanas daļā tiek pievienotas visas funkcijas, kuras vēlas klients, piemēram - Sociālo tīklu sasaiste, blogs, valodu maiņa, iespēja pieteikties jaunumiem u.c.

Mājas lapas testēšana

Pēc programmēšanas daļas beigām, mājas lapa tiek testēta, kas palīdz atrast visas lapā esošās nepilnības un ļauj ātri reaģēt uz to risināšanu.

Testēšanas process pamatā tiek veits visa projekta testēšanas gaitā, tomēr lielākais tests tiek veikts vienu soli pirms mājas lapas izstrādes procesa noslēgšanās.

Testēšanas procesā mājas lapa tiek apskatīta dažādos interneta pārlūkos un dažādās ierīcēs. Problēmu esamības gadījumā, tās arī tiek novērstas.

Mājas lapas publicēšana

Pēc testēšanas noslēgšanās un visu problēmu izlabošanas, mājas lapa ir pabeigta un var sākties publicēšanas process.

Lai šis posms varētu ritēt veiksmīgi, nepieciešams izvēlēties sevē piemērotāko hostingu (disks virtuālajā vidē, kur glabāsies visa mājas lapas informācija) un domēnu (vārds ar kuru tiks atrasta mājas lapa, piemēram www.vards.lv).

Kad ir izvēlētas šīs astāvdaļas, veicam lapas publicēšanas darbu. Un pēc publicēšanas protams atkārtoti veicam lapas pārbaudi.

Mājas lapu izstrāde

Mēs veidojam mūsdienīgas un interesantas mājas lapas, kas palīdzēs piesaistīt klientus Jūsu biznesam un Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Mājas lapas izstrādes cena ir atkarīga no lapā vēlamā satura un funkcijām.

Ja vēlaties noskaidrot kādas ir mājas lapas izstrādes izmaksas, droši sazinieties ar mums un nosūtīsim Jums cenu piedāvājumu.

Uzziniet projekta izveides cenu jau tagad

Aizpildot kontaktu formu, aprakstiet, kāda ir Jūsu projekta ideja un izveidosim cenu piedāvājumu.